Головна » 2020 » Червень » 22 » Зустріч шкільних друзів 20 років потому
09:12
Зустріч шкільних друзів 20 років потому

  

20 червня 2020 року відбулася зустріч випускників, які закінчили школу 20 років тому. Ця подія для шкільних друзів, що розбіглись в різні куточки нашої України та цілого світу, справді особлива і зворушлива. 

Зустріч розпочалась з цікавої екскурсії по школі, випускники пройшлися коридорами рідної школи, такими новими і чужими і такими рідними  водночас. Усі гості були приємно вражені тими надзвичайними змінами, які сталися за період їхньої відсутності. 

Колишні випускники вручили своїм вчителям букети квітів, зовсім як колись у школі. 

Перша вчителька Караптан Лідія Анатоліївна та класний керівник П’ятак Людмила Іванівна  провели урок-зустріч, згадавши їхні шкільні роки та поділившись проблемами і досягненнями школи. Однокласники зайняли свої місця за партами і, як на уроці, уважно слухали вчителів, а вже через кілька хвилин поринули в дитинство і, ось – диво: дорослі люди перетворилися на гамірливих дітей. Це диво, яке робить школа із кожним з нас, незважаючи скільки років минуло після розлуки з нею. 

Випускники побачили чудові відеокадри веселого шкільного життя. Це була велика несподіванка для всіх, адже пройшло вже 20 років, як вони покинули поріг рідної школи.

День зустрічі випускників – чудова можливість побачити своїх однокласників, поспілкуватися з колишніми вчителями, згадати шкільні роки. Коли як не сьогодні випадає нагода ще раз посидіти за шкільною партою та повернутися у своє дитинство.

Сьогодні ці випускники мають різні професії, сім’ї, дітей, але завжди їх об’єднуватиме навчальний заклад, у якому пройшли кращі роки дитинства та юності.

І хоча святкова зустріч закінчилася, але той настрій, який створили перша вчителька та класний керівник ще надовго залишаться у спогадах випускників. І хочеться сподіватися, що кожен випускник залишить надовго в своїй душі теплий спогад про такий чудовий день і віримо що наступна зустріч подарує ще більше нових вражень. І на заваді не стануть ні далека відстань, ні примхи погоди. Головне – бажання зустрітись із незабутнім дитинством та юністю, бо по-справжньому це можна зробити тільки із своїми однокласниками.

Щасти вам, дорогі випускники і до нових незабутніх зустрічей!

Переглядів: 81 | Додав: andreevkash | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: