menu

 

Моя суперсила — безпека в Інтернеті | Опорний заклад освіти "Альтернативна школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів √1 ім. А.С.Макаренка розвитку здібностей дитини" Гніванської міської ради Вінницької області.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ІНТЕРНЕТІ ДЛЯ УЧНІВ

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

 

2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

 

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

 

4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

 

5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

 

6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

 

7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

 

8. Використовуйте надійний пароль - комбінуйте букви, цифри та інші символи. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.

 

9. Додавайте "у друзі" тільки тих, кого дійсно знаєте: навіть якщо це друзі ваших друзів, але особисто ви не знайомі, краще зайвий раз перестрахуватися.

 

10. Переконайтеся, що ваш профіль у соціальній мережі закритий від сторонніх (перевірте налаштування безпеки).

 

11. Вашим друзям слід питати вашого дозволу, перш ніж завантажувати фотографії з вами або позначати вас на фотографіях в соціальних мережах. Не бійтеся сказати їм про це, і самі теж дотримуйтесь цього правила.

 

12. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

 

13. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.